Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22

Zastanawiasz się gdzie najlepiej pracować za granicą? Niemcy czy Wielka Brytania, a ostatnio również Skandynawia to najpopularniejsze kierunki. A gdyby tak wybrać wybrać nieco inny kierunek? Na przykład Holandię? Zastanówmy się. 

Praca w Holandii- jak szukać?

poszukiwanie pracy

Masz kilka opcji. Pierwszym miejscem, w którym większość osób wyszukuje aktualne oferty pracy w Holandii jest oczywiście Internet. Rzeczywiście, propozycji nie brakuje, ale są to raczej ogłoszenia przeznaczone dla osób poszukujących stałego zatrudnienia niż pracy sezonowej. Pozostaje też kwestia języka – jeżeli nie władasz językiem niderlandzkim przynajmniej w podstawowym stopniu, to raczej trudno będzie Ci poruszać się po takich portalach. A może warto byłoby pojechać do Holandii i szukać pracy na miejscu, na własną rękę? Do dyspozycji masz wtedy lokalną prasę, gdzie czasem pojawiają się takie propozycje. Jest to jakiś sposób, ale nie zapominaj o tym, że wyjazd “w ciemno” wiąże się ze sporym ryzykiem niepowodzenia. W regionie do którego akurat się wybierzesz może nie być ofert zatrudnienia sezonowego. A jednocześnie pojawią się koszty w postaci opłat za transport, jedzenie czy zakwaterowanie, które i tak poniesiesz, niezależnie od tego czy uda Ci się znaleźć pracę czy też nie. Co zatem możesz zrobić, jeżeli interesuje Cię właśnie praca sezonowa? Czy pozostają Ci tylko rekomendacje znajomych, którzy już pojechali do Holandii i tam pracują? Cóż, tak zwana poczta pantoflowa w czasach przed Internetem rzeczywiście działała, ale dziś lepiej nie liczyć na skuteczność takich działań. Aktualne oferty pracy w Holandii znacznie łatwiej znaleźć będzie w firmach, które specjalizują się w wyszukiwaniu pracowników tymczasowych. Chodzi oczywiście o agencje pracy.

Czy warto skorzystać z usług agencji pracy?

ludzie w pracy kreatywnej, dyskutują

Czy praca w Holandii przez agencję ma sens? A może lepiej poszukać ofert zatrudnienia na własną rękę? Mogłoby się wydawać, że znalezienie pracy zagranicą samemu nie powinno stanowić problemu. Ostatecznie, aktualne oferty pracy w Holandii bez problemu znajdziesz w Internecie. W ten sam sposób możesz również aplikować do danej firmy. Warto jednak pamiętać, że wybierając się do pracy zagranicą wkraczasz na zupełnie obcy teren. Brzmi może trochę pompatycznie, ale przebrnięcie przez gąszcz przepisów czy dokumentów do wypełnienia potrafi być kłopotliwe. Sytuacja dodatkowo komplikuje się, jeżeli Twoja znajomość języka niderlandzkiego nie stoi na najwyższym poziomie.
Może warto zatem skorzystać z ofert agencji pracy? Z pewnością jest to opcja warta rozważenia. Decydując się na poszukiwanie pracy w Holandii przez agencję masz dostęp do sprawdzonych ofert zatrudnienia. Zyskujesz też gwarancję, że Twoje zatrudnienie będzie w pełni legalne, a pensja wypłacona na czas. Co więcej, agencja pracy zapewnia nie tylko stanowisko, ale także pomoże w przejściu przez każdy etap przygotowań związanych z wyjazdem do pracy w Holandii. Dotyczy to zarówno przygotowania wszystkich dokumentów (w tym umowy zatrudnienia czy ubezpieczenia), ale także pomocy w znalezieniu zakwaterowania czy nawet dojazdu na miejsce pracy.

Praca w Holandii- gdzie najlepiej?

zmiana stawki minimalnej w Holandii

Kondycja gospodarcza Holandii jest w tej chwili bardzo dobra. Poziom bezrobocia wynosi 3,9% (stanem na sierpień 2018), więc zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych jest bardzo duże w całym kraju. A decydując się na współpracę ze sprawdzoną agencją pośrednictwa pracy zyskasz pewność, że znajdziesz najlepsze propozycje pracy sezonowej w Holandii.

Oferty pracy w Holandii w WorkToday

banner work today online

Interesuje Cię praca tymczasowa w Holandii? Warto regularnie zaglądać na naszą stronę. Często pojawiają się tutaj nowe propozycje pracy z różnych miejsc w Kraju Tulipanów. W odróżnieniu od poszukiwań na własną rękę, praca w Holandii przez agencję to po prostu pewność zarobku oraz uczciwych warunków zatrudnienia. Publikujemy tu wyłącznie oferty od sprawdzonych firm, co daje pewność, że Twój wyjazd do pracy tymczasowej w Holandii będzie opłacalny, ponieważ przyniesie Ci satysfakcjonujące zarobki.


UWAGA!

W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem rekruterów:

👉 Basia: +48 509-541-638;
👉 Ada: +48 503-980-926;
👉 Sabina: +48 500-260-015;
👉 Wiola: +48 509-124-809.

Można telefonować również na numer naszego biura w Opolu, które działa stacjonarnie. Telefon: 00 48 77 541 70 22.

Za utrudnienia przepraszamy!