Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22

Od lat Holandia utrzymuje swoją silną pozycję jednego z najpopularniejszych kierunków zarobkowych w całej Europie. Na szukanie zatrudnienia w Niderlandach decydują się Polacy w różnym wieku – zarówno młodsi, jak starsi. Kiedy najlepiej wyjechać do Holandii do pracy? Szukać pracy sezonowej czy stałej? W pojedynkę czy w parze? Postaramy odpowiedzieć się na te pytania.

Szczególną popularnością wśród osób poszukujących pracy za granicą, cieszą się oferty tymczasowego zatrudnienia. Największe zapotrzebowanie na pracowników ma miejsce w sezonie, trwającym od czerwca do przełomu sierpnia i września oraz od października do końca grudnia. Wtedy też możemy liczyć na najlepsze zarobki, sięgające od 300 do 500 euro tygodniowo.

Praca sezonowa, czy na stałe?

Sezonowy wyjazd do pracy w Holandii to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla uczniów i studentów. Ci, mając wolne od szkół i uczelni, mogą wykorzystać kilkumiesięczne wakacje na znalezienie dobrze płatnego zajęcia. Praca sezonowa w Holandii pozwoli im zbudować budżet, który mogą przeznaczyć na opłacenie czynszu bądź własne przyjemności.

Praca w Holandii to nie tylko krótkoterminowy zarobek w sezonie. Dużym zainteresowaniem cieszy się również praca w Holandii na stałe, której poszukują osoby gotowe do dłuższego wyjazdu z Polski. Na nich za granicą czekają choćby atrakcyjne posady w magazynach i fabrykach – nie tylko przy załadunku i rozładunku, ale także zbieraniu zamówień czy w logistyce.

rower pracującego w Holandii

W pojedynkę czy w parze?

Wyjazd do pracy za granicę, zwłaszcza pierwszy, to spore wyzwanie. Wiążą się z nim obawy związane z ewentualnym niepowodzeniem, problemami z komunikacją, czy tęsknotą za bliskimi. Stąd tak wiele osób rozważa wyjazd nie w pojedynkę, a w parze – z partnerem, małżonkiem. Obecność drugiej osoby to spore ułatwienie podczas pracy w Holandii.

W agencji WorkToday doskonale rozumiemy sytuację osób, które nie chcą wyjeżdżać do tymczasowej pracy do Holandii samodzielnie. Z myślą o nich, na naszej stronie publikujemy regularnie oferty pracy dla par. Dotyczą one przede wszystkim zatrudnienia w sektorze żywnościowym, logistycznym i produkcyjnym.

Najlepszy okres do pracy w Holandii…

Praca w Holandii czeka na Polaków przez cały rok. W przypadku osób zainteresowanych tymczasowym zatrudnieniem, warto śledzić okres zapotrzebowania na konkretne prace. I tak – przy cebulka kwiatowych pracuje się w lipcu i sierpniu, przy kwiatach szklarniowych w miesiącach zimowych, zaś kwiaty polne zbierane są od maja do września.

Truskawki w szklarniach zbierane są przez większość roku, warzywa kapustne w sierpniu i wrześniu, a jabłka i gruszki od września do października. Warto więc śledzić aktualne ogłoszenia, publikowane na stronie WorkToday, aby nie przegapić interesującej nas propozycji tymczasowej pracy w Holandii.

Agencja WorkToday

Work Today to wiodący lider w branży pośrednictwa pracy w Holandii. Z wysoką dokładnością podchodzimy do wyszukiwania atrakcyjnych ofert pracy oraz kompetentnych kandydatów do pracy sezonowej w Holandii. Nieustannie staramy się, by spełniać oczekiwania zarówno pracowników, jak i pracodawców.


UWAGA!

W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem rekruterów:

👉 Basia: +48 509-541-638;
👉 Ada: +48 503-980-926;
👉 Sabina: +48 500-260-015;
👉 Wiola: +48 509-124-809.

Można telefonować również na numer naszego biura w Opolu, które działa stacjonarnie. Telefon: 00 48 77 541 70 22.

Za utrudnienia przepraszamy!