Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22 Rzeszów: 0048 17 784 48 01

Jesteś z Górnego Śląska i myślisz o wyjeździe do pracy w Holandii? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym oddziałem w Gliwicach! Dzięki naszej pomocy szybko i bez stresu znajdziesz ofertę pracy w Niderlandach najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań!

Nasza agencja zajmuje się pośrednictwem pracy oraz szukaniem pracowników dla holenderskich firm nie tylko w Polsce, ale na terenie Europy, co sprawia, że w kwestii doświadczenia oraz znajomości różnorodnych rynków nie mamy sobie równych! Dlatego jeżeli myślisz o wyjeździe do pracy tymczasowej, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym oddziałem w Gliwicach.

Kontakt telefoniczny dla osób z Gliwic / Śląska
Tel: 0048 32 441 70 78

Praca za granicą

Praca za granicą ma wiele zalet. Poczynając od aspektu ekonomicznego – w krótkim czasie jesteśmy w stanie zarobić więcej niż w Polsce, aż po możliwość poznania nowej kultury, podszkolenia języka oraz nawiązania przyjaźni z osobami z różnych części świata, a także zwiedzenia kraju.

Dodatkowym atutem współpracy z naszą agencją jest to, że osoby myślące o wyjeździe nie muszą mieć praktycznie żadnego doświadczenia zawodowego! To sprawia, że wyjazd jest fantastyczną opcją na przykład dla studentów, którzy nie tylko zdobędą pierwsze doświadczenie, ale również będą mogli pochwalić się w CV pracą w międzynarodowym środowisku.

Informacje

Nie wiesz, jakie formalności są potrzebne do wyjazdu albo jak szukać ofert pracy? Skontaktuj się z nami! Przydatne informacje są również na naszej stronie internetowej. Przygotowując naszą witrynę zadbaliśmy zarówno o stworzenie przejrzystego działu z doskonale opisanymi ofertami pracy, jak i założenie bloga, na którym znajdziesz wiele użytecznych ciekawostek.

Wśród naszych ofert znajdziesz bogaty wybór propozycji pracy tymczasowej w rolnictwie, kwiaciarniach, a także w magazynach oraz fabrykach, dzięki czemu bez problemu wybierzesz zajęcie najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom oraz możliwościom.

Dane kontaktowe i formularz

Jak aplikować? To proste. Na stronie WorkToday umieściliśmy zakładkę z naszymi danymi kontaktowymi oraz formularzem. Wystarczy, że wypełnisz formularz aplikacyjny oraz prześlesz go do nas drogą elektroniczną. Szukasz pracy będąc już na miejscu w Holandii? Nie ma problemu! Na naszej stronie znajdziesz również dokumenty dopasowane do potrzeb osób przebywających w Niderlandach.