Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22 Rzeszów: 0048 17 784 48 01

WorkToday to agencja pracy, która oferuje możliwość legalnej pracy w Holandii osobom zainteresowanym wyjazdem za granicę w celach zarobkowych. Jako firma działamy na terenie całej Europy, a w Polsce znajdziesz nas w Opolu, Rzeszowie oraz od niedawna również w Jaśle!

Kontakt telefoniczny dla osób z Jasła
Tel: 0048 13 430 02 72

Jeżeli jesteś z Podkarpacia i zawsze chciałeś skorzystać z możliwości wyjazdu do pracy sezonowej za granicę, teraz możesz to zrobić jeszcze łatwiej oraz bez często kłopotliwej podróży do Rzeszowa! Skontaktuj się telefonicznie z naszym oddziałem w Jaśle i sprawdź, jakie interesujące oferty pracy przygotowaliśmy dla Ciebie.

Praca za granicą

Praca za granicą to doskonały sposób na poznanie nowych ludzi, podszkolenie języka, zdobycie nowych umiejętności, ale przede wszystkim – na dobry zarobek. Żeby jednak Twój wyjazd na pewno był udany, warto skorzystać z usług doświadczonej agencji, jak na przykład WorkToday. W naszej firmie pomożemy Ci znaleźć pracę najlepiej odpowiadającą Twoim kwalifikacjom.

Kontakt

Rozważasz wyjazd za granicę? W naszej agencji zadbamy o każdy aspekt Twojego wyjazdu, począwszy od znalezienia odpowiedniej oferty, aż po zakwaterowanie i ubezpieczenie. Skontaktuj się z nami i wyjedź do pracy sezonowej w Holandii!