Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22 Rzeszów: 0048 17 784 48 01

Sezon wakacyjny to doskonały moment na… Pracę! Bardzo dużo osób, jak na przykład uczniowie lub studenci, ma wtedy więcej czasu, dzięki czemu mogą pozwolić sobie na znalezienie zajęcia zarobkowego na pełny etat i dorobienie do stypendium lub  kieszonkowego. Zamiast jednak szukać pracy w kraju, lepiej rozważyć wyjazd za granicę.

Czym różni się praca sezonowa w Holandii od pracy sezonowej w Polsce? Przede wszystkim – zarobkami. Stosunek euro do złotego jest na tyle korzystny, że w Holandii, za pracę na tym samym stanowisku oraz w tym samym wymiarze godzin, zarobimy nawet kilka razy więcej niż w Polsce. I to biorąc pod uwagę koszty dojazdu, utrzymania oraz ubezpieczenia! Co sprawny, chętny do pracy człowiek może robić w Holandii? Możliwości jest sporo. Oto kilka z nich.Wiatrak na rolii w Holandii

Rolnictwo i kwiaciarnie

Jednym z najpopularniejszych zajęć sezonowych jest oczywiście praca w rolnictwie, najczęściej przy zbiorach różnego rodzaju owoców i warzyw. Do wykonywania tego rodzaju zajęcia nie potrzebujesz praktycznie żadnego doświadczenia, warto jednak nastawić się na ciężką pracę. Przyda się zatem dobra kondycja fizyczna i oczywiście motywacja.

Jeżeli nie interesuje Cię praca w sadzie lub na przykład zbiory szparagów, dobrą alternatywą jest praca w kwiaciarni, w tym również – praca przy zbiorach kwiatów. Lepiej jednak nie nastawiać się na to, że „robota przy kwiatkach” będzie lekka, łatwa i niewymagająca zaangażowania.

Magazyny i fabryki

Jeżeli prace rolne to zupełnie nie Twoja działka, być może zainteresuje Cię możliwość zatrudnienia w magazynie lub fabryce. Praca w magazynie to, wbrew pozorom, nie tylko załadunek lub rozładunek towarów. Oprócz tego możesz zajmować się zbieraniem zamówień lub znaleźć stanowisko jako pracownik logistyczny.

Praca w fabryce to najczęściej praca przy taśmie produkcyjnej dla różnych branż. Podczas tego zajęcia z pewnością przydadzą się zdolności manualne oraz umiejętność pracy pod presją czasu. Przed wyjazdem warto również podszkolić angielski. Wielu pracodawców poszukujących ludzi do pracy w magazynach lub w fabryce wymaga komunikacyjnej znajomości tego języka.

Agencja WorkToday

Największym problemem wielu osób pragnących wyjechać do pracy sezonowej jest znalezienie godnego zaufania pracodawcy. Z chęcią Ci w tym pomożemy! W agencji Work Today znajdziemy dla Ciebie zajęcie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i umiejętności, dzięki czemu nie tylko zarobisz rozsądne pieniądze, ale również zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe!


UWAGA!

Z uwagi na stan epidemii w naszym kraju informujemy, że nasze biuro w Rzeszowie będzie nieczynne od 26 marca 2020 roku do odwołania.
W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem rekruterów:

👉 Basia: +48 509-541-638;
👉 Ada: +48 503-980-926;
👉 Sabina: +48 500-260-015;
👉 Wiola: +48 509-124-809.

Można telefonować również na numer naszego biura w Opolu, które nadal działa stacjonarnie. Telefon: 00 48 77 541 70 22.

Za utrudnienia przepraszamy!