Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22

Agencja Pracy WorkToday – poznaj nas lepiej

WorkToday – jest jednym z wiodących liderów w branży pośrednictwa pracy zagranicznej. Najważniejszym celem agencji WorkToday jest nawiązanie jak najlepszych kontaktów z klientami w Holandii, co umożliwia agencji odnalezienie kilku tysięcy miejsc pracy w Holandii rocznie. Wśród naszych klientów pracujących i zatrudnionych w Holandii znajdują się zarówno obywatele Polski jak i innych krajów europejskich.

Co wyróżnia WorkToday?

Agencja WorkToday z największą starannością i dokładnością wyszukuje odpowiednich i kompetentnych pracowników tymczasowych do pracy w Holandii. Efektem tego jest obopólne zadowolenie zarówno pracowników tymczasowych, jak i firm z którymi współpracuje WorkToday.
WorkToday dba o każdy szczegół, dlatego dokładnie sprawdza kwalifikacje i ukończone szkolenia kandydatów jak i oferty pracy tymczasowej w Holandii. Zależny nam na tym, aby spełnić oczekiwania zarówno pracowników i pracodawców.

Nasze cele

Celem agencji WorkToday jest zapewnienie kandydatowi satysfakcjonującej pracy okresowej w Holandii. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania dopasowane były do potrzeb każdej ze stron (pracownik – pracodawca).

WorkToday prowadzi działalność w następujących sektorach:
• żywnościowym
• logistycznym
• produkcyjnym

Wierzymy, że nam zaufasz

Nasza misja

Misją WorkToday jest nawiązywanie stosunków pracy między kandydatami z różnych krajów europejskich a holenderskimi pracodawcami, przy równoczesnym dbaniu o każdy szczegół podczas procesu rekrutacji i podczas trwania Twojej pracy.

Nasza wizja

„Odpowiednie zatrudnienie tymczasowe możliwe jest tylko wtedy, gdy dokładnie znasz swoich kandydatów oraz klientów i każdej ze stron udzielasz wyczerpujących informacji o drugiej stronie”.

Nasze kluczowe wartości

Aby na co dzień wypełniać swoją misję, WorkToday opiera się na zasadach, którymi kieruje się na każdym etapie swojej pracy.
Sześć kluczowych wartości stanowi źródło inspiracji i punkt odniesienia dla całej działalności firmy:

• Uczciwość
• Otwartość
• Ambicja
• Pasja
• Profesjonalizm
• Partnerstwo

UWAGA!

W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem rekruterów:

👉 Basia: +48 509-541-638;
👉 Ada: +48 503-980-926;
👉 Sabina: +48 500-260-015;
👉 Wiola: +48 509-124-809.

Można telefonować również na numer naszego biura w Opolu, które działa stacjonarnie. Telefon: 00 48 77 541 70 22.

Za utrudnienia przepraszamy!