Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22 Rzeszów: 0048 17 784 48 01

Pracownik linii produkcyjnej

9.42 /godz.
Holandia, Oirschot
6 tyg.
(minimalny okres pracy)
19.06.2017
(Data rozpoczęcia pracy)

Opis stanowiska

Opis
• praca przy linii produkcyjnej
• montaż i demontaż gotowych elementów konstrukcji (podłogi, ściany, dachy itp.)
• praca w godz.: 6:00/7:00 – 16:30

Wymagania
• podstawowa lub komunikatywna znajomość języka angielskiego
• dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min. 7 tygodni
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• motywacja do pracy

Oferujemy
• stawka godzinowa 9,42€
• wynagrodzenie w każdym tygodniu
• zakwaterowanie służbowe oraz ubezpieczenie
• dojazd do pracy samochodem służbowym z możliwością użytkowania do celów prywatnych
• zdobycie dodatkowego doświadczenia

Dodatkowe informacje

znajomość języka angielskiego
SKONTAKTUJ SIĘ
Z NASZYM REKRUTEREM

0040 756 791 644 - Bukareszt 0048 77 541 70 22 - Opole 0048 17 784 48 01 - Rzeszów
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Posiadamy Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 507.