Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22 Rzeszów: 0048 17 784 48 01

Zbieranie zamówień w magazynie

10.42 /godz.
Holandia, 's Heerenberg
3 tyg.
(minimalny okres pracy)
16.11.2017
(Data rozpoczęcia pracy)

Opis stanowiska

PRACA W HOLANDII – MAGAZYNIER

Pracownik magazynu przy zbieraniu zamówień w Holandii

Opis
– zbieranie zamówień za pomocą ręcznego skanera
– praca na magazynie odzieżowym
– 3 zmiany (możliwość w weekendy)

Oferta
– stawka godzinowa – 10.42€
– wynagrodzenie – tygodniowe
– darmowe zakwaterowanie służbowe (na okres 1.5 tygodnia)
– darmowy dojazd z/do Holandii
– zapewniamy ubezpieczenie
– zapewniamy darmowy dojazd do pracy samochodem służbowym z możliwością użytkowania do celów prywatnych

Wymagania
– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – komunikatywna
– dyspozycyjność do wyjazdu za granicę – min. 3 tygodni
– prawo jazdy kat. B – mile widziane

Dodatkowe informacje

znajomość języka angielskiego
SKONTAKTUJ SIĘ
Z NASZYM REKRUTEREM

0040 756 791 644 - Bukareszt 0048 77 541 70 22 - Opole 0048 17 784 48 01 - Rzeszów
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Posiadamy Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 507.