Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22

Praca w Holandii to dla wielu Polaków szansa na wyjście z bezrobocia, zarobek kilka razy wyższy niż w kraju oraz poprawę warunków życiowych. Na zatrudnienie w Holandii mogą liczyć nie tylko specjaliści lub osoby biegle posługujące się językiem niderlandzkim, ale także osoby niewykwalifikowane. Najwięcej pracy czeka Polaków w sektorze ogrodniczym, ale nie tylko.

Pracowitość w cenie

Polacy w Holandii cieszą się dobrą opinią właścicieli biur pośrednictwa pracy. Według słów dyrektora związku biur pośrednictwa pracy w Holandii, Aarta van der Gaaga, to naród niezwykle pracowity i pilny. Zarządca podkreśla, że Polacy szanują swoje zajęcie i pracują z pełnym oddaniem. Dlatego bez problemu w Holandii znajdzie się dla nich zatrudnienie, zaś biura pracy wprost na nich czekają i biją na alarm, że spora część naszych krajan po jednorazowym epizodzie pracy w Holandii wraca na stałe do Polski. Biura pracy serdecznie zapraszają jednak do powrotu, oferując zatrudnienie praktycznie każdemu Polakowi, który stanie na holenderskiej ziemi.

Etos pracy

Nawet Holendrzy, obserwując w pracy naszych rodaków, zauważyli, że Polaków charakteryzuje swoisty etos pracy, czyli coś, czego próżno szukać u innych narodów przybywających do Holandii. Polacy są zdecydowani pracować solidnie, sumiennie i uczciwie. Za tę ostatnią cechę są szczególnie chwaleni przez pracodawców. Obie strony współpracy są zadowolone, ponieważ holenderski przedsiębiorca ma dobrego i zaufanego pracownika, zaś nasi rodacy uczciwe wynagrodzenie, którego trudno oczekiwać w kraju. Przez biura pracy Polacy chętnie widziani byliby w Holandii na stałe tam, gdzie pracy jest naprawdę dużo, na przykład w szklarniach czy na polach.

Polak – solidna firma

Na solidność naszych rodaków można zawsze liczyć. Za to właśnie są szanowani poza granicami kraju. Dzięki dobrej opinii mają również szansę na awans oraz rozwój zawodowy. Potwierdzają to dane, coraz więcej naszych rodaków pełni w Holandii funkcje zarządzające i kierownicze.

 


UWAGA!

W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem rekruterów:

👉 Basia: +48 509-541-638;
👉 Ada: +48 503-980-926;
👉 Sabina: +48 500-260-015;
👉 Wiola: +48 509-124-809.

Można telefonować również na numer naszego biura w Opolu, które działa stacjonarnie. Telefon: 00 48 77 541 70 22.

Za utrudnienia przepraszamy!