Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22 Rzeszów: 0048 17 784 48 01

Przeglądając oferty pracy można odnieść wrażenie, że jeżeli nie mamy statusu studenta i przynajmniej dziesięcioletniego doświadczenia, nie mamy szans na zatrudnienie za godziwe wynagrodzenie. Ale nie u nas! W WorkToday pomożemy Ci znaleźć pracę, dzięki której nie tylko zarobisz przyzwoite pieniądze, ale również zdobędziesz nowe kwalifikacje!

W WorkToday znajdziesz bogaty wybór ofert pracy sezonowej w Holandii, spośród których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Pamiętaj, że praca w międzynarodowym środowisku, nawet jeśli nie jest do końca związana z Twoim wykształceniem, zawsze doskonale wygląda w CV i jest atrakcyjna dla potencjalnych pracodawców.

Miasto w Holandii

Informacje

WorkToday to międzynarodowa agencja pracy tymczasowej poszukująca na terenie całej Europy osób chętnych do wyjazdu do pracy sezonowej w Holandii. Jako firma stawiamy przede wszystkim na uczciwość i rzetelność, o czym świadczą liczne uzyskane przez nas certyfikaty oraz pozytywne opinie naszych klientów – zarówno osób wyjeżdżających do pracy, jak i pracodawców.

Jak szukać pracy? Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne oferty wyjazdowe – zarówno prace związane z logistyką, jak i magazynowe czy w fabryce. Każda oferta została dokładnie opisana, dzięki czemu bez problemu stwierdzisz, czy dana propozycja odpowiada Twoim wymaganiom.

Minimalne wymagania

A co z kwalifikacjami? Jakie są wymagania pracodawców? Jak wspomnieliśmy we wstępie, żeby wyjechać do Holandii, nie musisz mieć doświadczenia zawodowego. Wystarczy motywacja, chęć do pracy oraz oczywiście dyspozycyjność. Warto jednak pamiętać, że pracodawcy znacznie przychylniej patrzą na kandydatów znających język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym.

Oprócz tego w niektórych ofertach, zwłaszcza tych związanych z pracą w magazynie oraz logistyką, dodatkowym atutem jest doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku, które znacznie ułatwia wdrożenie nowego pracownika w przyszłe zadania.

Agencja WorkToday

Wyjazd do pracy tymczasowej to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną zdobyć cenne doświadczenie zawodowe oraz zarobić przy tym poważne pieniądze. Jeżeli Ty również myślisz o wyjeździe, skontaktuj się z nami! W WorkToday pomożemy Ci znaleźć pracę najlepiej odpowiadającą Twoim wymaganiom!


UWAGA!

Z uwagi na stan epidemii w naszym kraju informujemy, że nasze biuro w Rzeszowie będzie nieczynne od 26 marca 2020 roku do odwołania.
W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem rekruterów:

👉 Basia: +48 509-541-638;
👉 Ada: +48 503-980-926;
👉 Sabina: +48 500-260-015;
👉 Wiola: +48 509-124-809.

Można telefonować również na numer naszego biura w Opolu, które nadal działa stacjonarnie. Telefon: 00 48 77 541 70 22.

Za utrudnienia przepraszamy!