Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22 Rzeszów: 0048 17 784 48 01

Myślisz o wyjeździe za granicę, ale wahasz się, bo nie chcesz zostawić bliskiej osoby? A może chcecie wyjechać razem, żeby szybciej zarobić na nowy start w życie? Jeżeli tylko Twoja sympatia również jest gotowa na rozpoczęcie przygody w Niderlandach – nie ma problemu! Wystarczy śledzić oferty pracy na WorkToday.

Praca dla par

W naszej agencji stosunkowo często pojawiają się oferty pracy wyjazdowej dla par. Dodatkowo sporo pracodawców, zdając sobie sprawę z zalet takiej formy zatrudnienia, również dopuszcza podobną możliwość. Dlatego warto nie tylko sprawdzać aktualne ogłoszenia, ale również zgłosić chęć wyjazdu we dwoje.

 

Sprawdź nasze oferty pracy w Holandii

 

Zalety

Wyjazd do pracy w towarzystwie bliskiej osoby ma same zalety, zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Przede wszystkim nie do przecenienia jest wsparcie psychiczne – w końcu zawsze łatwiej odnaleźć się w nowym miejscu, kiedy mamy towarzystwo kogoś, kogo dobrze znamy. Gwarantuje nam to dobre samopoczucie, które cenią sobie również osoby zatrudniające.

Warto pamiętać również o aspekcie ekonomicznym. We dwoje nie tylko zarobimy więcej, dzięki czemu szybciej zbliżymy się do finansowego celu, ale również mniej zapłacimy za wynajem pokoju czy mieszkania. Poza tym również wszystkie wydatki, takie jak jedzenie czy środki czystości, będziemy mogli podzielić na dwoje.

Oferty pracy w Holandii

Pragnąc wyjechać we dwoje, mimo wszystko lepiej uzbroić się w cierpliwość. Chociaż sporo pracodawców dopuszcza możliwość wyjazdu dla par, dużo zależy od samej oferty. Poza tym nawet jeśli znajdziemy ogłoszenie, w którym wyjazd we dwoje nie będzie problemem, być może nie będzie odpowiadał nam charakter wykonywanej pracy.
Na szczęście wybór jest bardzo duży! Tylko na WorkToday bez problemu można znaleźć ofertę pracy zarówno w rolnictwie – przy zbiorach lub w kwiaciarni, jak i w magazynie czy fabryce. Dzięki takiej różnorodności z pewnością każda zainteresowana para znajdzie zajęcie najlepiej odpowiadające upodobaniom obu osób.

Agencja WorkToday

W Agencji WorkToday staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego, jak już wspomnieliśmy, warto poinformować nas o wszystkich oczekiwaniach. W naszej agencji dołożymy starań, żeby osoby korzystające z naszych usług były w pełni zadowolone.


UWAGA!

Z uwagi na stan epidemii w naszym kraju informujemy, że nasze biuro w Rzeszowie będzie nieczynne od 26 marca 2020 roku do odwołania.
W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem rekruterów:

👉 Basia: +48 509-541-638;
👉 Ada: +48 503-980-926;
👉 Sabina: +48 500-260-015;
👉 Wiola: +48 509-124-809.

Można telefonować również na numer naszego biura w Opolu, które nadal działa stacjonarnie. Telefon: 00 48 77 541 70 22.

Za utrudnienia przepraszamy!