Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22

Niestety, w Polsce osobom po 50. roku życia bardzo ciężko jest znaleźć dobrze płatną pracę. Dochodzi to tego, że pracodawcy celowo zwalniają pracowników powoli zbliżających się do emerytury lub z problemami zdrowotnymi, by pozyskać młodszą kadrę. Możliwości niemalże pewnego zatrudnienia i znacznie wyższych zarobków daje wyjazd ipraca za granicą. Na szczególną uwagę zasługuje Holandia. Kraj ten słynie z wielu miejsc zatrudnienia i sympatii do Polaków. Dodatkowo wypłata w euro daje szansę na podreperowanie domowego budżetu i lepsze warunki życia. Osoby urodzone przed 1970 r. nie muszą martwić się swoim wiekiem bądź brakiem znajomości języka. Zatem jak zdobyć pracę w Holandii i czego się spodziewać po przyjeździe?

Warto pochwalić się doświadczeniem

praca po 50tce w holandii

Przede wszystkim liczy się duża motywacja, pracowitość i nierzadko dobra kondycja fizyczna. Choć znaleźć można oferty, które nie wymagają zbytniej znajomości branży, to pracodawcy czy agencje zwracają uwagę na wykwalifikowanych kandydatów. Doświadczenie gwarantuje korzystniejsze wynagrodzenie oraz szybsze nawiązanie kontaktu z nadawcą ogłoszenia. Bardzo często na zachodzie poszukiwani są specjaliści i fachowcy z konkretnych dziedzin. Takie osoby mogą wyróżnić się wieloletnią praktyką i cenną wiedzą.

Branże, w których doświadczenie ma znaczenie

praca po 50tce w Holandii

Najwięcej wakatów oferują sektory budowlane, rolnicze i produkcyjne. Szczególnie w tym pierwszym duży nacisk kładzie się na dobrą znajomość branży. Zatrudniający intensywnie poszukują hydraulików, murarzy, elektryków czy malarzy. Należy jednak wspomnieć, że starając się o posadę w branży budowlanej, warto znać język angielski czy holenderski w stopniu komunikatywnym. Natomiast prace produkcyjne lub rolnicze zwykle związane są z pakowaniem albo montażem danych produktów, czy zbieraniem owoców bądź kwiatów. Dużym plusem pracy w Holandii jest możliwość objęcia stanowiska na okres tymczasowy albo stały. Dlatego osoby, które chcą sprawdzić się i poznać życie za granicą, mogą wyjechać na określony przez siebie czas.

Oferty pracy i zakwaterowanie w Holandii

banner work today online

WorkToday jest agencją pracy, która kojarzy pracownika z pracodawcą. Osoby wyjeżdżające po raz pierwszy z Polski lub nielubiące załatwiania formalności, powinny skorzystać z naszej pomocy. Ułatwiamy znalezienie odpowiedniej oferty pracy dla doświadczonych (i nie tylko dla nich), ale także pewne zakwaterowanie. Zwykle wynajem mieszkania na własną rękę wiąże się z dodatkowymi kosztami lub dojazdami do miejsca pracy. WorkToday dba o to, by pracownik był zadowolony nie tylko z wynagrodzenia oraz kontaktów z zatrudniającym, ale także z warunków pobytu. Na stronie naszej stronie zobaczyć można aktualne ogłoszenia i skontaktować się z agencją. Warto uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z oszustwem, kradzieżą czy wykorzystywaniem. Bezpieczne zatrudnienie i gwarancję wypłaty dają właśnie sprawdzone agencje, takie jak WorkToday.


UWAGA!

W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem rekruterów:

👉 Basia: +48 509-541-638;
👉 Ada: +48 503-980-926;
👉 Sabina: +48 500-260-015;
👉 Wiola: +48 509-124-809.

Można telefonować również na numer naszego biura w Opolu, które działa stacjonarnie. Telefon: 00 48 77 541 70 22.

Za utrudnienia przepraszamy!