Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22

Praca w Holandii z agencją pracy – czy warto?

Wyjazdy do pracy sezonowej za granicę cieszą się wciąż dużą popularnością. Taka wyprawa to doskonały sposób na podreperowanie budżetu, czy zdobycie dodatkowych funduszy na dany cel. Decydując się na pracę za granicą dobrze się do tego odpowiednio przygotować. Wtedy też rodzi się wiele pytań dotyczących kierunku wyjazdu, rodzaju pracy oraz przeprowadzenia wszystkich formalności jakich wymaga wyjazd zarobkowy. W tym poradniku przedstawione zostały podstawowe informacje na nurtujące kwestie.

Kierunek: Holandia

Kierunkiem coraz bardziej zyskującym na popularności jako kierunek na wyjazd do pracy sezonowej jest Holandia. Wiąże się to przede wszystkim z poszerzającym się rynkiem zatrudnienia, który nie tylko stwarza możliwości coraz bardziej swobodnego wyboru pomiędzy ofertami, ale także zapewnia szereg korzyści, jakie niesie za sobą zagraniczna praca. Holandia to doskonale rozwinięty kraj dbający o interesy swoich obywateli, ale także obywateli innych państw, którzy na terenie kraju świadczą pracę. Rynek holenderski oferuje bardzo atrakcyjne zarobki oraz ochronę pracownika.

rowerem do pracy w holandii

Różne branże – atrakcyjne zarobki

Wielką zaletą holenderskiego rynku pracy jest stale rosnąca liczba ofert w różnych branżach. Dobrze płatna praca sezonowa w Holandii to przede wszystkim sektor żywnościowy, sektor logistycznych oraz sektor produkcyjny. Wspomniane działy poszukują zarówno zwykłych pracowników fizycznych, jak i specjalistów, dzięki czemu niemal każdy możne znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę, która pozwoli mu na zdobycie dodatkowej gotówki.

Dobry początek – od czego zacząć?

Przede wszystkim należy podjąć decyzję nie tylko o wyjeździe, ale także o celu. Wybierając Holandię jako destynację należy dobrze zapoznać się z dostępnymi ofertami oraz dokonać aplikacji na dane stanowisko. Wiąże się to z przygotowaniem odpowiednich dokumentów. Trzeba również zatroszczyć się o miejsce zamieszkania oraz transport na miejsce pracy. Te oczywistości mogą jednak przysporzyć niemałych problemów, szczególnie dla osób nieposługujących się językiem obcym, a chcącym wyjechać do pracy sezonowej. Chcąc oszczędzić sobie stresu i kłopotów związanych z procesem aplikacyjnym oraz przygotowującym do wyjazdu, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji. Jak ją znaleźć?

Pośrednictwo pracy – tylko pewne agencje!

Sezonowa praca w Holandii to doskonały pomysł na podreperowanie własnego budżetu lub zdobycie dodatkowych pieniędzy. Taka decyzja wymaga jednak podjęcia wielu działań, które muszą być przeprowadzone odpowiednio, żeby jak najlepiej skorzystać z wyjazdu za granicę. Wybór właściwego stanowiska, proces rekrutacji, przygotowanie odpowiednich dokumentów, dokonanie wszystkich formalności, zapewnienie transportu oraz zakwaterowania – to wszystko jest bardzo istotne i konieczne.

Decydując się na wyjazd do pracy do Holandii, a będąc przerażonym nadmiarem formalności, warto skorzystać z usług jakie świadczą biura pośrednictwa pracy w Holandii. Wiodąca na rynku agencja pracy sezonowej ściśle współpracująca z firmami holenderskimi to WorkToday. Biuro obsługuje pracowników nie tylko z Polski, ale i niemal z całej Europy, dokonując wszelkich formalności związanych z przygotowaniem i realizacją wyjazdów zarobkowych.

WorkToday to agencja pracy, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi, przez co stała się liderem w w branży pośrednictwa pracy zagranicznej. Firma posiada rozbudowaną siatkę przedsiębiorstw holenderskich, z którymi współpracuje i pozostaje w doskonałych relacjach, przez co zapewnia idealne warunki pracy oraz atrakcyjne stawki wynagrodzenia. Główne sektory zatrudnienia obsługiwane przez WorkToday to sektor żywnościowy, logistyczny oraz produkcyjny.

Chcąc zagwarantować sobie odpowiednie i pewne miejsce zatrudnienia, pełną pomoc w przejściu przez wszystkie etapy przygotowania wyjazdu (w tym przygotowanie niezbędnych dokumentów – umowy, ubezpieczenia) oraz zapewnienie nie tylko właściwej posady, ale także miejsca zakwaterowania oraz transportu warto skorzystać z usług WorkToday. Agencja pobiera niewielką prowizję za swoją pomoc – kwota ta zapewnia jednak kompleksowe usługi pośrednictwa pracy. Legalne zatrudnienie oraz pomoc we wszystkich formalnościach to gwarancja jaką daje WorkToday agencja pracy. Holandia jest krajem pozwalającym na szybki i atrakcyjny zarobek, dlatego stawiając sobie pytanie: „praca w holandii – czy warto?” – odpowiedź jest jedna. Warto! A dla pełnej satysfakcji i bezpieczeństwa interesów – warto z biurem WorkToday!


UWAGA!

W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem rekruterów:

👉 Basia: +48 509-541-638;
👉 Ada: +48 503-980-926;
👉 Sabina: +48 500-260-015;
👉 Wiola: +48 509-124-809.

Można telefonować również na numer naszego biura w Opolu, które działa stacjonarnie. Telefon: 00 48 77 541 70 22.

Za utrudnienia przepraszamy!