Bukareszt: 0040 756 791 644 Opole: 0048 77 541 70 22 Rzeszów: 0048 17 784 48 01

domy nad rzeką w Holandii

Holandia, kraj wiatraków i tulipanów, w którym wszyscy jeżdżą na rowerach – taki obraz Holandii posiadamy jako Polacy. Czy warto wyjechać do tego kraju za pracą? Na jakie warunki można liczyć? Zapraszamy do lektury.

Żeby zacząć pracę w Holandii nie trzeba niczego poza dowodem osobistym lub paszportem. Oczywiście musimy być pełnoletni. Doświadczenie pracy w Holandii wydaje się być wspólne dla bardzo wielu Polaków. Nie ma się czemu dziwić: warunki pracy są atrakcyjne, ludzie spokojni i przyjaźnie nastawieni, a wynagrodzenie za pracę godziwe.

Ile można zarobić w Holandii?

Minimalne wynagrodzenie zależy od wieku. Młodzi ludzie, w przedziale wiekowym 18-22 lata mogą liczyć na miesięczną pensję, wynoszącą od 680 do 1270 euro. Jeśli jesteśmy starsi mamy nieco lepiej: możemy  liczyć na 1495 euro. Reszta zależy od wypracowanych nadgodzin (które Polacy w Holandii chętnie wykorzystują), a także ustaleń z pracodawcą, bądź agencją.

Kogo Holendrzy potrzebują do pracy?

Wbrew pozorom do pracy potrzebni są niewykwalifikowani pracownicy. Holendrzy chętnie zatrudniają Polaków sezonowo, w okresie wakacyjnym lub świątecznym. Szczególnie dużą popularnością cieszą się prace magazynowe: zbieranie zamówień (orderpicking), rozładunek i załadunek towarów a także prace na produkcji oraz w logistyce. Jeśli posiadamy takie atuty jak prawo jazdy kat. C, C+E na pewno znajdziemy pracę jako kierowca ciężarówki.      

Warto korzystać z agencji pracy?

Oczywiście! Agencja pracy Work Today  gwarantuje Ci bezpieczeństwo, pewną pracę oraz pomaga w załatwieniu formalności. Nie zwlekaj i zobacz nasze oferty pracy.